TRT Müzik Ekibi

Ana Sayfa TRT Müzik Ekibi
TRT Müzik Ekibi

TRT Müzik Ekibi

TRT Müzik Ekibi de Tarih Kokan Mistik Bir Ortam olan Meclis Künefe’nin rakipsiz lezzetlerini tercih eden misafirlerimiz arasında yer aldı. Konuklarını tarihi değerleri olan Meclis Kültür Sanat Merkezi bünyesinde ağırlayan Meclis Künefe, Hatay’ı ziyaret eden ünlü simaların da Tatlı Bir Durak noktası olmaya devam ediyor.

Tarih Kokan Mistik Bir Ortam diyoruz çünkü bu yapı; geçmişte Hatay Cumhuriyeti'nin meclis binası olarak kullanılmıştır. Temelleri 1927 yılına uzanan Meclis Kültür Sanat Merkezi, Fransız mimar Leon Benjuda tasarımıyla Empire salonu adını almış ve bir sinema gösterim alanı olarak inşa edilmiştir.

İş, sanat ve siyaset camiasından TRT Müzik Ekibi gibi daha birçok ünlü ismin tercih ettiği Meclis Künefe; bu ilgiyi damaklarda bıraktığı eşsiz lezzetlere borçlu...

Konuklarımızın sipariş verdiği anda üretimine başlanan Geleneksel Tereyağlı Ev Künefesi her daim taze ve çıtır çıtır tüketilebilmektedir. Hatayımızın dünya çapında üne sahip künefe tatlısının yanında Meclis Künefe’nin tercih edilen diğer lezzetleri:

Hatay ve İzmir Yöresel Kahvaltı Menüleri
Oruk (içli köfte)
Kumda Türk Kahvesi
Global Kahve Kültürü: illy Kahve Keyfi

Bizi Tercih Ettiği İçin TRT Müzik Ekibi’e Teşekkür Ederiz

Şehrin odak noktasında ve Asi nehrinin hemen yanı başında, sizler de yöresel lezzetlerimizi tadabilir; çeşitli organizasyonlarınız için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gastronomi değeri, zengin yemek menüleriyle dünya coğrafyasında yer edinen Hatay'da sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.