MECLİS KÜNEFE CAFE, 2018 TRIPADVISOR MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

Ana Sayfa MECLİS KÜNEFE CAFE, 2018 TRIPADVISOR MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

MECLİS KÜNEFE CAFE, 2018 TRIPADVISOR MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

HABER - 2018-09-04 11:47:28

MECLİS KÜNEFE CAFE, 2018 TRIPADVISOR MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

MECLİS KÜNEFE CAFE, 2018 TRIPADVISOR MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

 

ANTAKYA, HATAY/TÜRKİYE – 1,Eylül, 2018 – Meclis Künefe&Cafe, bugün bir TripAdvisor® Mükemmellik Sertifikası aldığını duyurmuştur. Bu yıl sekizincisi verilen sertifika, geçen yıl TripAdvisor’da olağanüstü gezgin yorumları alan işletmelere verilmektedir. Mükemmellik Sertifikası, müşterilere sürekli olarak kaliteli deneyim sunan tüm dünyadan restoranlar, konaklama yerleri ve gezilecek yerlere verilmektedir. 

Meclis Künefe & Cafe “Bu ödülü aldığımız için çok gururluyuz.”

TripAdvisor Sektörel Pazarlama Başkan Yardımcısı Heather Leisman, “TripAdvisor, dünyanın en büyük seyahat sitesinde gezginlerden sürekli olarak övgü dolu yorumlar ve beğeniler alan restoranlara ve diğer seyahat işletmelerine verilen 2018 Mükemmellik Sertifikası kazananlarını duyurmaktan heyecan duyuyor” diyor. “Bu sertifika, müşterilerle etkin şekilde ilgilenen ve gezginlerin mükemmel seyahatlerine karar verip güvenle rezervasyon yaptırmalarına yardımcı olmak için müşteri yorumlarını değerlendiren işletmeleri resmî olarak takdir etmemizin bir aracı.”

Mükemmellik Sertifikası'nda, gezginlerin 12 aylık dönemde TripAdvisor'da paylaştığı yorum ve görüşlerin kalitesi, sayısı ve güncelliği dikkate alınmaktadır. Bir işletmenin bu ödülü almaya uygun olması için toplam TripAdvisor baloncuk puanının beş üzerinden en az dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış olması ve TripAdvisor’da en az 12 aydır kayıtlı olması gerekir.

 

Meclis Künefe & Cafe

TripAdvisor Hakkında
Dünyanın en büyük seyahat sitesi* olan TripAdvisor, gezginlerin her seyahatin keyfini doyasıya çıkarmasına olanak sağlamaktadır. Seyahat alanında, tüm dünyadaki en geniş işletme kaydı yelpazesini (yaklaşık 7,5 milyon konaklama yeri, havayolu şirketi, gezilecek yer ve restoran) kapsayan, 600 milyonu aşkın yorum ve görüşün bulunduğu TripAdvisor, çoğunluğun deneyimlerine dayalı görüşleri gezginlere sunmaktadır. Böylece, konaklama yeri bulma, uçuş ayarlama, yapılacak şeyler ve yemek mekanı bulma konusunda karar verme aşamasında olan gezginlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Gezginlerin, tercihlerine en uygun otelde, en uygun fiyatı bulabilmeleri için TripAdvisor, ayrıca 200’ü aşkın otel rezervasyon sitesindeki fiyatları karşılaştırmaktadır. TripAdvisor markalı siteler, 49 pazarda sunulmakta olup aylık ortalama 455 milyon farklı ziyaretçiden (her biri, her seyahatin tadını doyasıya çıkarmak isteyen)** oluşan, dünyanın en büyük seyahat topluluğunu barındırmaktadır. TripAdvisor: Daha Çok Bilgi. Akıllıca Rezervasyon. Keyifli Seyahat.

 

TripAdvisor, Inc. (NASDAQ:TRIP), bağlı kuruluşları aracılığıyla, başka 20 seyahat medya markası altında web siteleri yönetmekte ve çalıştırmaktadır:
www.airfarewatchdog.comwww.bookingbuddy.comwww.citymaps.comwww.cruisecritic.comwww.familyvacationcritic.comwww.flipkey.comwww.thefork.com (www.lafourchette.comwww.eltenedor.comwww.iens.nl ve www.dimmi.com.au dahil), www.gateguru.comwww.holidaylettings.co.ukwww.holidaywatchdog.comwww.housetrip.comwww.jetsetter.comwww.niumba.comwww.onetime.comwww.oyster.comwww.seatguru.comwww.smartertravel.comwww.tingo.comwww.vacationhomerentals.com ve www.viator.com.

*Kaynak: TripAdvisor Siteleri için comScore Media Metrix, tüm dünya genelinde, Kasım 2017


** Kaynak: TripAdvisor kayıt dosyaları, ortalama aylık farklı ziyaretçi sayısı, 2017 yılının üçüncü üç aylık dönemi

 

Meclis Künefe & Cafe Ailesi / 0 326 213 50 00